Mercedes-Benz markės kėbulo dalys

mercedes benz dalysSukaupę nemažą patirtį automobilių remonto srityje, mes siūlome Jums tik originalias naujas ir naudotas autodalis. Kapotai, sparnai, bamperiai, durys ir kitos kėbulo dalys.

 

 

 

Mercedes-Benz automobilių kitos dalys

mercedes autodalysVariklio, salono, elektros, apdailos autodalys; ratlankiai visiems Mercedes-Benz automobiliams. Randame autodalis seniems modeliams.

 

 

 

Kitų automobilių gamintojų autodalys, kėbulo dalys

autodalysAudi, Ford, Honda, Mazda, Porsche, Toyota, Volkswagen automobilių originalios autodalys tiesiai iš sandėlių. Kainos - mažesnės už dilerines! Siunčiame į visus Lietuvos ir Europos miestus, taip pat į Baltarusiją.

 

 

Mercedes-Benz originalūs aksesuarai ir atribūtika

mercedes aksesuaraiFirminiai Mercedes-Benz aksesuarai suteiks Jums išskirtinumą. Tai ne tik raktų pakabukai! Peržiūrėkite naujausias aksesuarų kolekcijas ČIA. Tikslesnė kaina Lietuvos rinkai nustatoma pagal prekės numerį - pvz. B67995976. Taip pat padedame surasti ir įsigyti kitą Mercedes-Benz atribūtiką, suvenyrus ir antikvariatą.

Žalos įvertinimas, nuostolių administravimas

zalos ivertinimasMūsų ekspertai nustato patirtų nuostolių dydį. Sąmatų suderimui naudojame AUDATEX programą. Taip pat nustatome transporto priemonės rinkos ir likutinę vertę. Savo klientus konsultuojame - parduoti automobilį po eismo įvykio daužtą, parduoti po remonto arba sutaisyti ir toliau eksploatuoti. Mūsų bendrovė padeda išaškinti galimus pasleptus defektus po avarijos, kurie gali atsirasti automobilio remonto metu ir suderinti išmoka su draudiku.

 

Sąmatos sudarymas ir suderinimas su draudimo kompanija

autoremonto samatu sudarymasŽalų sureguliavimas su draudimo bendrove: patiekiame automobilį draudimo bendrovės apžiūrai, įforminame visus reikalingus dokumentus ir pateikiame draudimo bendrovei. Kompromisų paieška su draudimo bendrove, kai išmokos dydis nėra adekvatus automobilio būklei arba kai siūloma daužtas detales keisti į neoriginalias ir pan. Draudimo kompanijos sąmatos analizė.

 

 Pakaitinis automobilis

skoda octavia nuomaSavo klientams, remontuojantiems Kebuluremontas.eu automobilį, suteikiame pakaitinį automobilį visam automobilio remonto laikui nemokamai. Pasiūlymas galioja privatiems ir juridiniams asmenims. pakaitiniai automobiliai

 

 

Automobilio transportavimas ir saugojimas

technine pagalbaKeburemontas.lt klientams teikia automobilio transportavimo paslaugą iš įvykio vietos, saugojimą prieš apžiūrą ir remontą. Klientų patogumui, automobilį galime pasiimti iš kliento nurodytos vietos ir pristatyti atgal jau suremontuotą.

 

 

Reikiamų autodetalių paieška ir tiekimas

mercedes benz dalysMūsų klientui nereikia ieškoti naujas ir naudotas detales savo automobiliui, gaišti savo brangų laiką. Keburemontas.eu vykdo reikiamų remontui detalių parinkimą, paiešką ir tiekimą. Bendradarbiaujame su tiesioginiais autodetalių tiekėjais ir automobilių gamintojų atstovais. Savo klientams dažnai siūlome kelis variantus, tačiau visada visos siūlomos automobilių detalės yra aukštos kokybės.

 

Automobilių remontas

mercedes servisasVykdome pagal numatytus terminus automobilio remontą ir dažymą. Kokybės kontrolė visu automobilio remonto ir dažymo metu - mes siekiame geriausio. Ilgametė patirtis automobilių kėbulų ir dažymo srityje leidžia Klientui pageidavus ne tik atstatytome automobilio būklę prieš avariją, bet ir sutaisome kitus automobilio kėbulo defektus.

 

 

Automobilių draudimas

draudimasParenkame klientui optimialiausią vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimo variantą. Vertiname draudimo pasiūlymus ne tik pagal kainą, tačiau pagal draudimo kompanijų patikimumą, papildomų paslaugų kiekį ir šių paslaugų reikalingumą. Klientui išaiškiname draudimo sutarties sąlygas ir galimus niuansus. Bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis ir draudimo brokerių bendrovėmis.

Sudaužyto automobilio kėbulo remontas

kebulu remontas mazas mbĮ mūsų rankas atiduoda nedaug ir stipriai daužtus (taip pat ir verstus, po krušos) įvairių markių automobilius. Sukaupėme didelį patirtį remontuojant automobilius iš JAV. Kai kuriuose automobiliuose po avarijos reikalinga atsatyti geometriją, taip pat keičiame oro pagalves (airbag), žibintus, kitas reikiamas dalis. Mūsų automeistrai gali iš pusės automobilio padaryti visą!

 

Automobilio kėbulo detalių remontas ir atnaujinimas

autodetaliu remontasTaisome automobilio detales po nedidelių eismo įvykių. Lenktas sparnas, bamperis, apdailos dalys - su šiomis bėdomis dažnai susiduria kiekvienas automobilistas. Tam tikroms paslaugoms atlikti (pvz. bamperių remontas), nebūtina palikti automobilį mūsų servise.

 

 

Automobilio kėbulo paruošimas žiemai

korozijosĮ mūsų autoservisą dažnai kreipiasi automobilių savininkai, kurių automobilio kėbulas yra pažeistas korozijos, kitaip tariant - yra parudyjęs. Šio atveju, būtina pasirūpinti automobiliu laiku. Mūsų meistrai gali sugražinti Jūsų automobiliui gamyklinę išvaizdą - pakeisti reikiamas dalis; įvirinti į kėbulą naujas; įvirinti kėbulo remkomplektus. Automobilio kėbulo remontas - mūsų profesija!

 

Automobilių lyginimas be dažymo

ilenkimu lyginimas be dazymoNaujos technologijos nuo šiol leidžia lyginti automobilio kėbulo paviršių be dažymo darbų - tai leidžia sutaupyti pinigus, Jūsų brangų laiką (įlenkimas kėbule ištaisomas per kelias valandas), išsaugoti automobilio autentiškumą. Autolyginimas, arba įlenkimų tiesinimas - tai kokybiška paslauga Jūsų kėbulo defektams pašalinti.

 

 

Sąmatų suderinimas. Žalų administravimas

autoremonto samatu sudarymasPagal nuotraukas galime sudaryti preliminarią remonto darbų sąmatą, kas yra ypač aktualu nuorintiems pirkti automobilius iš aukcionų. Nemokamai galime sudaryti darbų sąmatą, jei klientas atvyksta į mūsų dirbtuves. Bendradarbiaujame su draudimo bendrovėmis. Administruojame automobiliui padarytą žalą su draudimo bendrovių nuostolių skyriais.

 

 

Salonų restauravimas. Sėdynių remontas

sedyniu restauravimasKeburemontas.eu siūlo atnaujinti Jūsų automobilio saloną - padidinkite automobilio vertę, suteikite savo salonui antrą gyvenimą! Odinių, verstos odos, medžiaginių, veliūrinių salonų restauravimas. Sėdynių apsiūvimas.

 

 

Automobilių plovykla. Salonų valymas ir atnaujinimas

automobiliu plovyklaKeburemontas.lt klientams, remontuojantiems automobilį mūsų servise, siūlome automobilių plovyklos paslaugą.