Nuostolių valdymas ir draudiminių žalų administravimas Vilniuje

Kebuluremontas.eu vykdo draudiminių įvykių administravimą. Kitos autoserviso paslaugos: kėbulų dažymas, kėbulų remontas, autodalys. zalu sureguliavimas kreiptis

Žalos įvertinimas, nuostolių administravimas

zalos ivertinimasMūsų ekspertai nustato patirtų nuostolių dydį. Sąmatų suderimui naudojame AUDATEX programą. Taip pat nustatome transporto priemonės rinkos ir likutinę vertę. Savo klientus konsultuojame - parduoti automobilį po eismo įvykio daužtą, parduoti po remonto arba sutaisyti ir toliau eksploatuoti. Mūsų bendrovė padeda išaškinti galimus pasleptus defektus po avarijos, kurie gali atsirasti automobilio remonto metu ir suderinti išmoka su draudiku.

 

Sąmatos sudarymas ir suderinimas su draudimo kompanija

autoremonto samatu sudarymasŽalų sureguliavimas su draudimo bendrove: patiekiame automobilį draudimo bendrovės apžiūrai, įforminame visus reikalingus dokumentus ir pateikiame draudimo bendrovei. Kompromisų paieška su draudimo bendrove, kai išmokos dydis nėra adekvatus automobilio būklei arba kai siūloma daužtas detales keisti į neoriginalias ir pan. Draudimo kompanijos sąmatos analizė.

 

 Pakaitinis automobilis

skoda octavia nuomaSavo klientams, remontuojantiems Kebuluremontas.eu automobilį, suteikiame pakaitinį automobilį visam automobilio remonto laikui nemokamai. Pasiūlymas galioja privatiems ir juridiniams asmenims. pakaitiniai automobiliai

 

 

Automobilio transportavimas ir saugojimas

technine pagalbaKeburemontas.lt klientams teikia automobilio transportavimo paslaugą iš įvykio vietos, saugojimą prieš apžiūrą ir remontą. Klientų patogumui, automobilį galime pasiimti iš kliento nurodytos vietos ir pristatyti atgal jau suremontuotą.

 

 

Reikiamų autodetalių paieška ir tiekimas

mercedes benz dalysMūsų klientui nereikia ieškoti naujas ir naudotas detales savo automobiliui, gaišti savo brangų laiką. Keburemontas.eu vykdo reikiamų remontui detalių parinkimą, paiešką ir tiekimą. Bendradarbiaujame su tiesioginiais autodetalių tiekėjais ir automobilių gamintojų atstovais. Savo klientams dažnai siūlome kelis variantus, tačiau visada visos siūlomos automobilių detalės yra aukštos kokybės.

 

Automobilių remontas

mercedes servisasVykdome pagal numatytus terminus automobilio remontą ir dažymą. Kokybės kontrolė visu automobilio remonto ir dažymo metu - mes siekiame geriausio. Ilgametė patirtis automobilių kėbulų ir dažymo srityje leidžia Klientui pageidavus ne tik atstatytome automobilio būklę prieš avariją, bet ir sutaisome kitus automobilio kėbulo defektus.

 

 

Automobilių draudimas

draudimasParenkame klientui optimialiausią vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimo variantą. Vertiname draudimo pasiūlymus ne tik pagal kainą, tačiau pagal draudimo kompanijų patikimumą, papildomų paslaugų kiekį ir šių paslaugų reikalingumą. Klientui išaiškiname draudimo sutarties sąlygas ir galimus niuansus. Bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis ir draudimo brokerių bendrovėmis.