Kėbulųremontas.lt - tai kokybiški automobilių kėbulų remonto ir dažymo darbai

Kebuluremontas.lt tai ne tik kėbulinių darbų autoservisas. Esame automobilių remonto specialistų aljansas, kurių aistra yra automobiliai. Mes žinome, kad kiekvienam klientui renkantis autoservisą arba autodetalių tiekėją, yra svarbus kainos ir kokybės sąntykis. Mūsų taisyklė: siūlyti prienamą kainą ir aukščiausią kokybę. Autoserviso paslaugos:
kėbulų remontas, kėbulų dažymas, draudimo nuostolių valdymas, autodalys. remontuoti auto pigiau

automobiliu remontas

Kėbulų remontas

Kėbulo geometrijos atstatymas. Korozijos pažeisto kėbulo restauracija. Automobilių lyginimas be dažymo. Senovinių automobilių restauravimas. Bamperių ir sparnų remontas. Kitos paslaugos.
kebulu remontas

Kėbulų dažymas

Kėbulo paruošimas dažymui. Kokybiškas dažymas kameroje, gamykline spalva. Atskirų kėbulo detalių dažymas. Automobilių poliravimas, apklijavimas plėvele.
zalu administravimas

Žalų administravimas

Draudiminių įvykių administravimas, patirtų eismo įvykio metu nuostolių valdymas. Bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis, sudarome sąmatą.

Automobilių nuoma Vilniuje

automobiliu nuomaSugedo automobilis? Siūlome pasinaudoti automobilio nuomos paslaugą. Autonuoma Vilniuje. Rezervuokite automobilį šiandien!

 

 

 

Draudiminių įvykių administravimas

Autoįvykio žalos administravimas, nuostolių valdymas. Profesionaliai administruojame draudiminį įvykį su draudimo kompaniją. Ar tikrai draudimo kompanija siūlo "teisingą" išmoka?

Autodalys. Automobilio kėbulo dalys

Autodalių paieška: randame remontui reikalingas autodalis. Prekyba autodalimis: naujos ir naudotos autodalys. Originalios autodalys visoms automobilių markėms.

Automobilio kėbulo paruošimas žiemai

Į mūsų autoservisą dažnai kreipiasi automobilių savininkai, kurių automobilio kėbulas yra pažeistas korozijos, kitaip tariant - yra parudyjęs.